Zaključevanje kariere - od teorije k praksi

Urednik: Eva Boštjančič, Lara Delić
Monografija je prva, ki v slovenskem znanstvenem, aplikativnem in jezikovnem prostoru predstavlja eno od dolgo zapostavljenih tem - zaključek delovne kariere. Povzema tako teoretične koncepte, ki obdobje opredeljujejo, kot tudi rezultate lastnih raziskav avtorjev. S pridom jo bodo uporabili študenti psihologije, ekonomije, sociologije, kot tudi zaposleni ob koncu svoje delovne kariere ter upokojenci. Klas Matija BrenkMedijski odzivi:

Leto izida: 2014

30. 05. 2024
Oddelek za romanske jezike in književnosti, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Jubilejni večer ob 40. obletnici francoske študentske gledališke skupine Les Théâtreux

29. 05. 2024
Oddelek za psihologijo, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Temna stran osebnosti

24. 05. 2024
Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo, Filozofska fakulteta Univerze v Ljubljani

Varnostna kriza v Sahelu in prilagoditve mobilnega pašništva

23. 05. 2024

Predavanji Tomislava Sunića

23. 05. 2024

Javno predavanje dr. Boruta Klabjana pred izvolitvijo v naziv redni profesor