Oddelek za arheologijo na Filozofski fakulteti UL vabi na dogodek »Doživi zgodbe iz davnine. Naj nekdanje pokrajine zaživijo tudi s pomočjo virtualne resničnosti", ki se bo odvil 18.6.2022 med 18. in 20. uro v Botaničnem vrtu Univerze v Mariboru v Pivoli pri Mariboru.
V sklopu dogodka se boste lahko udeležili vodstva po arheološkem parku, si ogledali arheološko razstavo ter doživeli skok v preteklost s pomočjo virtualne resničnosti. Dogodek je del programa Poletne muzejske noči in Evropskih dnevov arheologije v Botaničnem vrtu. Celoten program Poletne muzejske noči si lahko ogledate na spletnih straneh Botaničnega vrta Univerze v Mariboru, vse dogodke Evropskih dni arheologije pa na spletni strani Arheoportala.

Vljudno vabljeni!