Oddelek za etnologijo in kulturno antropologijo Filozofske fakultete vabi na Šmitkov večer z naslovom Ima Ljubljana Podeželje? Da! - Tudi rigidni sistem mestne uprave lahko omogoča veliko kreativnosti in delo etnologa. Dogodek bo potekal v torek, 18. oktobra 2022, ob 18. uri (pred. P3, Zavetiška 5).

Z Maruško Markovčič, višjo svetovalko na Odseku za razvoj podeželja Oddelka za varstvo okolja Mestne občine Ljubljana, se bodo pogovarjali o njenem 23-letnem delu na področju oblikovanja novih produktov in razvoju vsebin na podeželju MOL, o rigidnih okvirih njenega dela v mestni upravi, o samooskrbi, čebelarstvu, turizmu in še čem.

Vabilo