Kulturni bazar 2022: strokovno usposabljanje

Vabljeni, da se pridružite strokovnemu usposabljanju Kulturni bazar 2022, ki bo v četrtek, 31. marca 2022, v Cankarjevem domu v Ljubljani.

Program največjega strokovnega usposabljanja na področju kulturno-umetnostne vzgoje vključuje več kot štirideset dogodkov: predstave, filmske projekcije, predstavitve, predavanja, okrogle mize, delavnice in vodenja po razstavi, ki jih namenjamo strokovnim delavkam in delavcem ter študentkam in študentom z različnih področij (vzgoje in izobraževanja, kulture, kmetijstva in prehrane, zdravstva, sociale, okolja in prostora …).

Osrednja tema bo Kultura in umetnost/blagostanje družbe in posameznika. Letošnji plenarni govorec bo prof. dr. Zvezdan Pirtošek, nevrolog, predstojnik Katedre za nevrologijo Medicinske fakultete UL, s predavanjem Umetnost kot preplet čuta, misli, giba in čustev: nevrobiološke poti k blagostanju človeka in družbe.

Program brezplačnega usposabljanja in prijavnica sta objavljena tu.

Prijavite se lahko do 24. marca 2022. Udeleženci prejmejo potrdilo o strokovnem usposabljanju.

Vabilo