Predavanji s področja marksizma in kritične teorije prof. Ankice Čakardić

V okviru CEPUS izmenjave med oddelkoma za filozofijo Filozofske fakultete in Sveučilišća u Zagrebu bosta potekali predavanji prof. Ankice Čakardić s področja marksizma in kritične teorije po naslednjem razporedu:

- v četrtek, 7. 4. 2022, ob 18. uri (pred. 434): Radikalna socialna filozofija Rose Luxemburg: od teorije akumulacije k teoriji družbene reprodukcije / Radical Social Philosophy of Rosa Luxemburg: From Theory of Accumulation to Social Reproduction Theory,

- v četrtek, 7. 4. 2022, ob 19. uri (pred. 434): Družbeni izvori fašizma: analza Klare Zetkin / Social Origins of Fascism: An Analysis of Clara Zetkin.

Predavanji bosta potekali v angleščini. Prof. Ankica Čakardić bo imela konzultacije za študente in študentke v ponedeljek, 11. 4. 2022, od 12. do 13. ure in v torek, 12. 4., od 14. do 15. ure v kabinetu 433 v 4. nadstropju Filozofske fakultete.