Jezikovna fotoorientacija na Oddelku za prevajalstvo

Ena od kontrolnih točk na Jezikovni fotoorientaciji je bila v tolmaškem laboratoriju na Oddelku za prevajalstvo.

V okviru dogodkov ob evropskem dnevu jezikov je Hiša Evropske unije v sodelovanju z Mestno zvezo tabornikov Ljubljana v petek, 22. 9., v Ljubljani organizirala Jezikovno fotoorientacijo za osnovnošolce, srednješolce in splošno javnost. Eno od kontrolnih točk na Jezikovni fotoorientaciji je predstavljal tolmaški laboratorij na Oddelku za prevajalstvo, ki ga je ta dan obiskalo okrog 400 mladih z različnih slovenskih osnovnih in srednjih šol.

20. 02. 2024

Sprejem za tuje študentke in študente na izmenjavi

Utrinek s srečanja s študentkami in študenti na izmenjavi
19. 02. 2024

Informativni dnevi na Filozofski fakulteti

Predstavitev študija psihologije
16. 02. 2024

Podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje

Filozofska fakulteta je prejela podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje.