Mednarodna večdisciplinarna konferenca Razsrediščenje trajnostnosti: K lokalnim rešitvam globalnih okoljskih problemov

Foto: Jaka Repič

Filozofska fakulteta bo med 1. in 3. februarjem 2023 gostila mednarodno večdisciplinarno konferenco Razsrediščenje trajnostnosti: K lokalnim rešitvam globalnih okoljskih problemov / Decentering sustainability: Towards local solutions for global environmental problems, ki bo potekala v sodelovanju Univerze v Ljubljani in raziskovalne mreže Common Ground. Program najdete na spletni strani konference.

Na konferenci bo sodelovalo več kot 100 domačih in tujih raziskovalcev s področij družboslovja, humanistike, tehnike, naravoslovja in interdisciplinarnih znanosti, ki se ukvarjajo z izzivi okoljske trajnostnosti in trajnostnega razvoja. Zaradi fokusa na razsrediščenju trajnostnosti in usmerjenosti k lokalnim odzivom na globalne probleme bo imela konferenca izrazit antropološki poudarek.

20. 02. 2024

Sprejem za tuje študentke in študente na izmenjavi

Utrinek s srečanja s študentkami in študenti na izmenjavi
19. 02. 2024

Informativni dnevi na Filozofski fakulteti

Predstavitev študija psihologije
16. 02. 2024

Podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje

Filozofska fakulteta je prejela podaljšanje certifikata Športnikom prijazno izobraževanje.