Prometej znanosti za odličnost v komuniciranju za leto 2022 za dva projekta Filozofske fakultete

Izr. prof. dr. Sašo Jerše in lekt. dr. Mateja Gaber s prejetim priznanjem.

Ustanova Slovenska znanstvena fundacija je 31. 5. 2023 podelila priznanja Prometej znanosti za odličnost v komuniciranju za leto 2022. Med nagrajenimi posamezniki in projekti sta tudi projekta oz. prejemniki priznanja s Filozofske fakultete, in sicer:

• izr. prof. dr. Sašo Jerše (vodja projekta) in lekt. dr. Mateja Gaber skupaj z ekipo za projekt Evropska noč raziskovalcev – Humanistika, to si ti! (v letu 2022) (več),
  • izr. prof. dr. Bojan Balkovec, doc. dr. Peter Mikša, prof. dr. Božo Repe, asist. dr. Božidar Flajšman in izr. prof. dr. Kornelija Ajlec (Oddelek za zgodovino Filozofske fakultete) za razširjanje preverjenih in na znanstvenih metodah temelječih zgodovinskih spoznanj splošni javnosti.

Iskrene čestitke!

Prof. dr. Roman Kuhar prejemnik nagrade mentor leta 2023

Prof. dr. Roman Kuhar

Začel se je sejem akademske knjige Liber.ac 2024: Poučujem. Prihodnost oblikujem.

Ministrica za kulturo RS dr. Asta Vrečko, rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Gregor Majdič in podžupan Mestne občine Ljubljana Boštjan Koritnik

Evropska akademija o mladinskem delu

Sodelujoči študenti in mentorji na tretji Evropski akademiji o mladinskem delu