Sprejem za tuje študentke in študente na izmenjavi

Na fakulteti bomo v zimskem semestru gostili okoli 130 študentk in študentov, ki so prišli na izmenjavo. Zanje smo v petek pripravili informativno srečanje (Welcome Day).

Študentke in študente je pozdravila dekanja fakultete prof. dr. Mojca Schlamberger Brezar, nato pa smo jim predstavili fakulteto ter jih seznanili s storitvami, povezanimi s študentskim življenjem v Ljubljani, študijskim procesom in dejavnostmi, ki jih za njih pripravljamo tekom leta. Na dogodku so sodelovali tudi tutorke in tutorji za tuje študentke in študente.

Vsem študentkam in študentom želimo uspešno izmenjavo ter dober začetek študijskega leta.

27. 03. 2024

Izr. prof. dr. Maria Zofia Wtorkowska prejela najvišje poljsko odlikovanje za zasluge

Od leve: Andrzej Duda, Predsednik Republike Poljske, izr. prof. dr. Maria Zofia Wtorkowska, Alojz Kovšca in Andrzej Gosek, župnik (foto: Marko Jan Vukajlović)
20. 03. 2024

Predavanje švedske veleposlanice in otvoritev razstave Švedski glasbeni trenutki

veleposlanica Švedske v Sloveniji Nj. Eks. Diana Madunic se je srečala z dekanjo fakultete prof. dr. Mojco Schlamberger Brezar.