Srečanje z bruckami in bruci in Pozdrav brucem

Utrinek z lanskega srečanja z bruckami in bruci Filozofske fakultete

Na fakulteti bodo v ponedeljek, 2. oktobra 2023, potekala srečanja z bruckami in bruci. Razpored srečanj po posameznih študijskih programih najdete na tej povezavi.

Vabljeni tudi na že tradicionalni Pozdrav brucem, ki ga pripravlja Univerza v Ljubljani (UL). Letošnji Pozdrav brucem bo obarvan v barve zdravja in zabave. Na stojnicah fakultet in akademij UL, Zdravstvenega doma za študente Ljubljana in različnih nevladnih organizacij boste lahko med drugim opravili brezplačne meritve, s katerimi boste dobili vpogled v svoje zdravje, ter prejeli smernice in nasvete za izboljšanje svojega počutja, hkrati pa se spoznali z osebami, ki vas bodo obkrožale na vaši izbrani fakulteti ali akademiji. Manjkalo ne bo niti zabave in druženja. Vabljeni na Kongresni trg 2. oktobra 2023 od 16. ure dalje.

27. 02. 2024

Otvoritev razstave Intija Ocóna Jaz sem s tabo, moja Nikaragva! in pogovor s pesnico in pisateljico Giocondo Belli

Otvoritev razstave
26. 02. 2024