Digitalna identiteta in uradna oblika komuniciranja na FF

Nove informacije

Z oktobrom 2020 bomo na FF za lažjo in bolj učinkovito komunikacijo s študenti, vzpostavili komunikacijo izključno preko e-naslova študenta, ki se kreira s prevzemom digitalne identitete in ima obliko ab1234@student.uni-lj.si.

Obveščamo vas, da bomo predvidoma z oktobrom 2020 za lažjo in bolj učinkovito komunikacijo s študenti, vzpostavili komunikacijo izključno preko e-naslova študenta, ki se kreira s prevzemom digitalne identitete in ima obliko ab1234@student.uni-lj.si.

Dostop do predala e-pošte je možen preko naslednje spletne strani: mail.google.com/a/student.uni-lj.si.

Prijava: možna le z digitalno identiteto - uporabniškim imenom in geslom, ki ju uporabljate na UL (primer: ab1234@student.uni-lj.si)

Na tej spletni strani si lahko ustvarite e-naslov v obliki ime.priimek@student.uni-lj.si. Opozarjamo pa vas, da v vaš elektronski nabiralnik vedno vstopate samo z uporabniškim imenom oblike ab1234@student.uni-lj.si.

Sprememba GU Maja Malec

Oddelek za umetnostno zgodovino