Mesec kULture v Muzejih radovljiške občine

Vodstvo po Mestnem muzeju s kustosinjo Katjo Kreutz Praprotnik
Lokacija: Mestni muzej (Linhartov trg 1, 4240 Radovljica)
Kdaj: sreda, 27. 3. 2024 ob 17. uri
V mesecu kulture in umetnosti vabimo študente na brezplačno vodstvo po Mestnem muzeju. Po razstavi nas bo popeljala kustosinja Katja Kreutz Praprotnik, ki bo z nami delila zanimivosti iz življenja Antona Tomaža Linharta in načina življenja v 18. stoletju. Zaradi omejenega števila mest so obvezne predhodne prijave na mro@mro.si.

Razvoj postavitve oglednega depoja
Lokacija: Čebelarski muzej (Linhartov trg 1, 4240 Radovljica)

Kdaj: četrtek, 28. 3. 2024 ob 11. uri

V Čebelarskem muzeju v letošnjem letu načrtujemo odprtje oglednega depoja. Projekt je že nekaj časa v nastanku in ob mesecu kULture želimo študentom ponuditi priložnost vpogleda v ozadje projekta. Predstavitev bo vodila kustosinja Čebelarskega muzeja Kristina Seljak. Zaradi omejenega števila mest so obvezne predhodne prijave na mro@mro.si.

Knjižnica na dekanjin dan, petek, 24. 5. 2024

Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko

Knjižnica na dekanjin dan, petek, 24. 5. 2024

Oddelek za primerjalno književnost in literarno teorijo