Povabilo / Hekaton za mlade do 35 let - Plečnikova hiša

V Plečnikovi hiši, v petek, 5. in soboto, 6. aprila 2024 organiziramo hekaton Plečnikova Ljubljana za mlade ustvarjalce, s ciljem razviti inovativne in interaktivne rešitve za dopolnitev stalne muzejske razstave v Plečnikovi hiši, in sicer v delu, ki se osredotoča na Plečnikovo Ljubljano. Z idejami želimo obogatiti obiskovalčevo izkušnjo ter poglobiti razumevanje Plečnikove dediščine in ustvariti še boljšo izkušnjo obiskovalca / kulturnega turista.

Kdo se lahko prijavi in tekmuje?

Na hekaton vabimo študente, mlade kreativne ustvarjalce, arhitekte, razvijalce aplikacij, oblikovalce, zgodovinarje, umetnostne zgodovinarje, tekstopisce, interprete, umetnike, študente turističnih smeri, muzeologe in druge posameznike, ki vas zanimajo Plečnikova dediščina, muzejska interpretacija in uporaba novih tehnologij.

Starostna omejitev: 18-35 let

Najboljšo predstavitev / koncept pa bomo nagradili z denarno nagrado v skupni višini 800 eur.

Prijave zbiramo do 29. marca 2024.

V tekmovanju bodo lahko sodelovale največ 4 ekipe.

Več informacij v priponki in na povezavi:

Knjižnica na dekanjin dan, petek, 24. 5. 2024

Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko

Knjižnica na dekanjin dan, petek, 24. 5. 2024

Oddelek za primerjalno književnost in literarno teorijo

Razpis za študentske nagrade Filozofske fakultete in Prešernove nagrade študentom Univerze v Ljubljani za študijsko leto 2023/2024

Anketa o spolnem nadlegovanju v akademskem prostoru