Razpis za študente magistrskega študija, ki želijo postati »mladi opazovalci« pri ocenjevanju predlogov programa Obzorje Evropa

Evropska komisija je objavila razpis za študente magistrskega študija, ki bi želeli postati »Mladi opazovalci« pri ocenjevanju projektnih predlogov programa Obzorje Evropa. Razpis bo odprt do 14. decembra 2022. »Mladi opazovalci« bodo sodelovali pri ocenjevanju predlogov z vseh področij znanosti od družboslovja in humanistike do naravoslovja in tehnike.

Izbrani kandidati bodo lahko opazovali delo neodvisnih strokovnjakov, ki ocenjujejo projektne predloge v izredno konkurenčnem okolju. To je edinstvena priložnost za pridobitev znanja in veščin, ki so pomembne za ocenjevanje projektih predlogov, ter se hkrati seznanili z možnostmi financiranja projektov v okviru programov EU. Pridobljena znanja in spretnosti lahko nato nadalje uporabijo za svoj karierni razvoj. V primeru izbora bodo vsi sodelujoči prejeli certifikat »Mladi opazovalec«, ki ga podeljuje Evropska komisija.

Koristne informacije:

Poziv za prijavo najboljših diplomskih in magistrskih del

Informativni dan Oddelka EIKA - 2. stopnja

Oddelek za arheologijo

Oddelčno tajništvo - uradne ure (26. 5. 2022)

GU Krevs-Govorilne ure 26.5.2022

Sprememba GU Monika Kavalir