Znanstvenoraziskovalni inštitut

Spletni seminar na tematiko širitvene politike v okviru programa Obzorjem Evropa

Kot aktivna članica LERU-CE7 povezave bo Univerza v Ljubljani gostila LERU-CE7 spletni seminar z naslovom: »Through the Widening DOCS (Disparities, Opportunities, Complementarities, Synergies) policies towards research excellence«.  Seminar bo potekal v četrtek, 17. junija 2021, med 9:00 in 15:25.

Seminar bo predstavil razloge za širitveno politiko Evropske unije z nekaterimi najboljšimi praksami in projekti  iz preteklosti in izpostavil priložnosti za CE7 in LERU univerze v okviru nove širitvene strategije EU v zvezi z Obzorjem Evropa ter pričakovane bodoče komplementarnosti in sinergije z drugimi evropskimi in nacionalnimi raziskovalno-razvojnimi programi.

V prilogi vam pošiljamo program in vas vabimo, da se dogodka udeležite ter aktivno prispevate s svojimi mnenji in pogledi v okviru diskusij.

Več informacij o LERU-CE7 spletnem seminarju in možnosti registracije je na voljo na priloženi spletni povezavi.

Odprtost fakultete v času kolektivnega dopusta - 2. 8. do 13. 8. 2021

29. julij je letošnji dan okoljskega dolga

Poletno študentsko delo

ODPRTOST TAJNIŠTVA