Predstavitev monografije Pohorsko Podravje pred tremi tisočletji

Vljudno vabljeni na novinarsko konferenco ob izidu 44. monografije iz serije Katalogi in monografije: Biba Teržan in Matija Črešnar s sodelavci in sodelavkami: Teja Gerbec, Lucija Grahek, Mihaela Kajzer, Vesna Koprinik, Bine Kramberger, Tamara Leskovar, Mira Strmčnik Gulič, Iztok Štamfelj, Jayne-Leigh Thomas, Tatjana Tomazo Ravnik, Borut Toškan, Rafko Urankar: Pohorsko Podravje pred tremi tisočletji. Tradicija in inovativnost v pozni bronasti in starejši železni dobi (Katalogi in monografije 44).

Na novinarski konferenci bodo sodelovali:

• dr. Pavel Car, direktor Narodnega muzeja Slovenije,
  • izr. prof. dr. Jasna Mažgon, prodekanja za doktorski študij in znanstvenoraziskovalno delo, Filozofska fakulteta,
  • dr. Peter Turk, urednik serije Katalogi in monografije, Narodni muzej Slovenije.

Znanstveno monografijo bosta predstavila avtorja: akad. zasl. prof. dr. Biba Teržan, Slovenska akademija znanosti in umetnosti, Filozofska fakulteta in doc. dr. Matija Črešnar, Filozofska fakulteta.

Predstavitev bo v četrtek, 22. aprila 2021, ob 12.00 uri. Potekala bo na spletu preko aplikacije Zoom, in sicer na tej povezavi (meeting ID: 912 4618 3849; geslo: kim44).

Vljudno vabljeni!

Več o monografiji ...

Izdajatelja: Znanstvena založba Filozofske fakultete Univerze v Ljubljani in Narodni muzej Slovenije

19. 10. 2020